Działka komercyjna,17ar, Dębica, ul.Rzeszowska

Nieruchomości Działki

Opublikowano: 17-09-2021 | Wygaśnie: 16-12-2021

Wyświetleń: 36 (unikalne: 1)

1 100 000,00 zł

{{ phone }}

{{ email }}

Dodane przez: Dombroker
Lokalizacja: Polska
Podkarpackie
Dębica
Batorego 11, 39-200, Dębica, dębicki, podkarpackie
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Sprzedam
Rynek: wtórny
Powierzchnia (w m2): 1700
Powierzchnia działki: 17

Opis

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Dom Broker przedstawia na sprzedaż ciekawą atrakcyjnie położoną działkę komercyjną pod inwestycję o łącznej powierzchni 1700 m2 w Dębicy, przy ulicy Rzeszowskiej.

Nieruchomość w kształcie prostokąta zlokalizowana w kompleksie działek zagospodarowanych ( w sąsiedztwie m.in.: : Galeria RAJ, stacje paliw, drukarnia), co gwarantuje widoczność działki oraz stały ruch klientów.

Zjazd bezpośrednio z głównej ulicy.

Ze względu na położenie działka stanowi wyjątkową lokalizację do przeznaczenia na obiekty handlu hurtowego ( hurtownia elektryczna, wodno- kanalizayjna), obiekty produkcyjne, technologiczne, logistyczne.

Na działce znajduje się budynek, który można wykorzystać do prowadzonej działalnosći gospodarczej.

Wykończony w wysokim standardzie dom składa się z trzech kondygnacji i jest wyposażony.

Łączna powierzchnia 214 m2.

Elegancka, wykończona z dbałością o detale, przejrzysta przestrzeń stanowi znakomitą wizytówkę dla każdego rodzaju działalności. Rozmieszczenie pomieszczeń ułatwia możliwość aranżacji według indywidualnych potrzeb.

Miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową znajdują się na terenie posesji. Ponadto na terenie nieruchomości znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 20 m2 oraz wiata garażowa dwustanowiskowa. Przestrzenny, indywidualnie zaprojektowany ogród z tyłu budynku.

CENA: 1.250.000,00 zł

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem bezpośredniego przedstawienia oferty.

Zapewniamy kompleksową obsługę przy zawieraniu transakcji zakupu nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi doradcami finansowymi, dzięki czemu oferujemy również pomoc w finansowaniu .

Formularz kontaktowy

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Apartament Mielno-Holiday*401, nad samym morzem.

Zapraszamy do Mielna-Unieścia miejsca, które charakteryzuje się ciszą spokojem i niepowtarzalnym pięknem natury. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony we wszystko co niezbędne do udanego w...

50,00 zł (do negocjacji)

Kurort Kozubnik-Apartament*33.

Apartament*33 znajduję się w Kurort-Kozubnik Resort, jest to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy o wysokim standardzie sięgający swoją historią lat 70, był ówcześnie jednym z najbardziej luksusowych ośrod...

50,00 zł (do negocjacji)

Apartament Mielno-Holiday*401, nad samym morzem.

Zapraszamy do Mielna-Unieścia miejsca, które charakteryzuje się ciszą spokojem i niepowtarzalnym pięknem natury. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony we wszystko co niezbędne do udanego w...

50,00 zł (do negocjacji)

Domek Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA, nad Jeziorem Rożnowskim.

Ekskluzywny, całoroczny Domek Słoneczny*19 mieści się w samym sercu nowoczesnego Lemon Resort SPA w Gródku nad Dunajcem, przy samym Jeziorze Rożnowskim. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy luksusowo...

80,00 zł (do negocjacji)