Dębica, ul. Konopnickiej - I piętro domu na sprzedaż + strych

Domy Sprzedam


Dodał(a): biuro@twojanieruchomosc.com

Telefon533366606

Dodane przez: Firma/Agencja

Rynek: Wtórny

Liczba Pokoi: 3

Powierzchnia (m2): 50

Powierzchnia Działki: 4

Parking: Garaż wolnostojący

Liczba łazienek: 1 łazienka

Cena: 219000

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Dębica

Lokalizacja na mapie: Dębica

Dodano: 25-05-2020

Wygaśnie: 24-06-2020

Wyświetleń: 79

Oferujemy do sprzedaży pierwsze piętro domu w budynku wolnostojącym położonym w Dębicy przy ulicy Konopnickiej. Dom położony jest na 4,31 arowej działce, oferowane piętro ma powierzchnię użytkową około 50 m2. Składa się z 3 pokoi, łazienki połączonej z toaletą, przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa duże balkony o pow. 8 m2 każdy oraz wspólna klatka schodowa. Z pokoju nr 3 wg szkicu jest możliwość urządzenia kuchni, ponieważ pomieszczenie posiada wentylację i doprowadzone instalacje wod-kan. Obecnie kuchnia jest wspólna z lokatorami z pierwszego piętra.  Każde piętro posiada indywidualne ogrzewanie gazowe, stolarka okienna drewniana, wszędzie rolety wewnętrzne oraz żaluzje zewnętrzne. Na podłodze parkiet drewniany, który podczas remontu  w 2012 - 2015 był cyklinowany. Wymieniona została instalacja gazowa z grzejnikami, konserwacja pionów wentylacyjno - kominowych, malowanie dachu, elewacja, zagospodarowanie ogrodu. W budynku są osobne liczniki prądu oraz gazu, a woda wspólna. Wspólna jest altana i studia ze zdatną do picia wodą. Budynek garażowy o powierzchni 29.5 m2 przypisany jest tylko do drugiego piętra. Dom zadbany, bardzo dobrze utrzymany, z klimatyzacją. Bardzo spokojna i cicha okolica. Pięknie zagospodarowany ogród. Plac dookoła domu wyłożony częściowo kostką brukową, domofon przy furtce osobny do drugiego piętra. Istnieje możliwość zagospodarowania strychu o pow. 60 m2 na cele mieszkalne. Budynek do sprzedaży z częściowym wyposażeniem i umeblowaniem ( do ustalenia ). Obecnie lokale nie są wyodrębnione, ale jest taka możliwość. Sprzedaż poszczególnych części odbywa się na zasadzie podziału do korzystania. Doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku.

Cena domu wynosi 219 000,00 zł do negocjacji.

Przy zakupie nieruchomości za pośrednictwem naszego biura zapewniamy pełną weryfikację nieruchomości i obsługę aktu notarialnego. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika oraz państwową licencję nr 17848.

Nasze biuro oferuje pełną obsługę dokumentacji geodezyjnej i projektowej w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Więcej informacji pod nr tel. 533 366 606. Zapraszamy do współpracy.

Opublikowano: 25-05-2020, wygaśnie: 24-06-2020

Wyświetleń: 79

Dodał(a): Pozostałe Ogłoszenia biuro@twojanieruchomosc.com

Telefon533366606

Dodane przez: Firma/Agencja

Rynek: Wtórny

Liczba Pokoi: 3

Powierzchnia (m2): 50

Powierzchnia Działki: 4

Parking: Garaż wolnostojący

Liczba łazienek: 1 łazienka

Cena: 219000

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Dębica

Lokalizacja na mapie: Dębica

Formularz kontaktowyPowiadom znajomego | Zgłoś nadużycie
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Właściciel serwisu: lamusowniapl@gmail.com

Regulamin | Reklamacje

Serwis Ogłoszeń LamusowniaFacebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę