Lamusownia w Telefonie pobierz aplikacje :-)

Lamusownia w Twoim telefonie

Zapraszamy do polubienia profilu 
https://www.facebook.com/Lamusowania/ 

 

Działka budowlana w Dębicy z projektem aranżacji wnętrz

Działki


Dodał(a): biuro@twojanieruchomosc.com

Telefon533366606

Dodane przez: Firma/Agencja

Powierzchnia Działki: 14

Rodzaj działki: Budowlana

Cena: 132699

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Dębica

Lokalizacja na mapie: Dębica, ul. Żuławskiego 2

Dodano: 07-10-2019

Wygaśnie: 06-11-2019

Wyświetleń: 330

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni w przybliżeniu 14.91 ar położoną w Dębicy przy ulicy Świętosława. Obecnie nieruchomość ma powierzchnię 16.51 ar, ale docelowo przed transakcją będzie wykonany podział geodezyjny w celu wydzielenia fragmentu działki na powiększenie sąsiedniej posesji. Działka znajduje się w obszarze miejscowego planu przestrzennego w terenach przeznaczonych pod zabudowę budynków mieszkalnych. Dojazd do działki z drogi miejskiej o nawierzchni asfaltowej i dalej nawierzchnią utwardzoną około 50 m, następie około 140 metrów drogą służebną o nawierzchni utwardzonej. Przez oferowaną działkę przebiega służebność drogowa do sąsiednich posesji o szerokości 4.5 m, która fizycznie zajmuje około 2.2 ar powierzchni. Media: napowietrzna sieć energetyczna w obrębie działki, sieć wodociągowa i gazowa w zasięgu około 200 m, sieć kanalizacyjna poza zasięgiem, obecnie możliwość budowy zbiornika bezodpływowego na ścieki. Działka w kształcie prostokąta o średnich wymiarach 49 m po długości od frontu oraz około 30 m szerokości. Ukształtowanie płaskie, teren niezadrzewiony. W sąsiedztwie około 100 m istniejąca zabudowa domów mieszkalnych. Do centrum miasta 3.6 km.

Cena działki wynosi 132 699,00 zł tj. 8900 zł /ar do negocjacji i będzie uściślona po przeprowadzeniu podziału geodezyjnego.

Ponadto w cenie działki właściciel oferuje wykonanie kompleksowego projektu aranżacji wnętrz w dowolnym obiekcie prywatnym: dom/mieszkanie do powierzchni 50 m2 o wartości 8000zł. Usługa będzie realizowana na podstawie umowy spisanej w dniu sprzedaży działki na dowolny termin jednak zgłoszony wcześniej na podstawie wytycznych z umowy.

Przy zakupie nieruchomości w Naszym Biurze Kupujący otrzymuje RABAT na usługi geodezyjno – projektowe i obsługę dokumentacji w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI

Opublikowano: 07-10-2019, wygaśnie: 06-11-2019

Wyświetleń: 330

Dodał(a): Pozostałe Ogłoszenia biuro@twojanieruchomosc.com

Telefon533366606

Dodane przez: Firma/Agencja

Powierzchnia Działki: 14

Rodzaj działki: Budowlana

Cena: 132699

Województwo: Podkarpackie

Miasto: Dębica

Lokalizacja na mapie: Dębica, ul. Żuławskiego 2

Formularz kontaktowyPowiadom znajomego | Zgłoś nadużycie
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Właściciel serwisu: lamusowniapl@gmail.com

Regulamin | Reklamacje

Serwis Ogłoszeń LamusowniaFacebook

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę